Kategorie
Usługi

Informacje o sklepie

Witamy w sklepie Pluszaki.com - największej bazie zabawek pluszowych w Polsce.
Nasza firma istnieje od początku 2005 roku. Posiadamy biuro i sklep stacjonarny w Poznaniu.
Dokładne dane adresowe znajdują się na odpowiedniej podstronie sklepu.

Zaczynaliśmy jako jeden z wielu małych sklepów internetowych. Dzięki wytężonej pracy i szybkiemu rozwojowi, staliśmy się największym sklepem z zabawkami pluszowymi w Polsce. Od początku istnienia obsługujemy zarówno Klientów detalicznych, ale również firmy, placówki oświatowe i urzędy. To dzięki m.in. wprowadzeniu maskotek reklamowych z możliwością znakowania. Zainteresowane osoby zapraszamy do obejrzenia oferty na maskotki reklamowe.

W chwili obecnej posiadamy w ofercie kilka tysięcy produktów, a asortyment poszerzamy regularnie o nowe wzory. Dlatego też zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu. Dzięki wieloletniej już współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, możemy gwarantować atrakcyjne ceny zarówno towaru, jak i przesyłki. Własny magazyn i częste dostawy gwarantują krótkie terminy wysyłek do Państwa. Poza realizacją standardowych zamówień, oferujemy wiele rozwiązań nietypowych jako usługi dodatkowe (mowa tu o opakowaniu dekoracyjnym przesyłki, dołączaniu dedykacji do towaru, wysyłka bezpośrednio jako prezent, haft komputerowy oraz inne). Tego nie znajdziecie w innych sklepach.

Celem naszej działalności jest sprzedaż zarówno detaliczna maskotek oraz obsługa firm w zakresie zaopatrzenia w maskotki reklamowe, w tym znakowanie pluszaków. Staramy się, aby nasza oferta była możliwie szeroka - tak, aby każdy odwiedzający znalazł towar spełniający jego oczekiwania. Chcemy być Waszym ulubionym serwisem, gdzie można znaleźć dobry prezent.

Od początku istnienia zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zamówień. Wysłaliśmy do Klientów kilkaset tysięcy maskotek. Dołącz do nas!

W przypadku zapytań, prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

Pozdrawiam, Łukasz Sanecki, Pluszaki.com