Kategorie
Usługi

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Przy każdym produkcie umieszczamy informacje dotyczące dostępności wybranego towaru.
Całkowity czas realizacji zamówienia składa się z 2 części: czasu dostępności towaru + czasu dostawy.

Dostępność określana jest jako:
24 godziny - towar wysyłamy tego samego lub następnego dnia po złożeniu zamówienia lub zaksięgowaniu wpłaty.
3 dni - towar wysyłamy w ciągu 2 dni po złożeniu zamówienia lub zaksięgowaniu wpłaty.
5 dni - towar wysyłamy w ciągu 5 dni po złożeniu zamówienia lub zaksięgowaniu wpłaty.
10 dni - towar wysyłamy w ciągu 10 dni po złożeniu zamówienia lub zaksięgowaniu wpłaty.
Zapytaj - produkt sprowadzany na zamówienie - czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni.

Podane terminy dotyczą dni roboczych. Jeżeli zamówionych zostało kilka produktów o różnej dostępności, pod uwagę należy brać najdłuższy termin realizacji spośród podanych przy zakupionych produktach.

Dlaczego nie posiadamy wszystkich produktów na miejscu? Chcemy dać możliwie szeroki wybór maskotek - niestety nie mamy możliwości gromadzenia wszystkich modeli w magazynie. Jeżeli jednak wyjątkowo spodoba się Państwu wybrana maskotka i jest możliwość oczekiwania na dostawę, cieszymy się, że daliśmy Państwu większy wybór. Zapewniamy, że stale poszerzamy asortyment dostępny "od ręki".

Terminy dostaw i zastrzeżenia dotyczące dostarczania przesyłek

Nasza firma gwarantuje termin wysyłki. Termin dostawy leży po stronie przewoźnika.
Terminy dostawy podajemy informacyjnie.
Jeżeli paczka zaadresowana jest pod adres firmy, prosimy koniecznie o podanie jej nazwy w adresie.

Kurier GLS - dostawa w ciągu 1 dnia roboczego
Paczki wysłane kurierem GLS doręczane są następnego dnia roboczego (przeważnie w godz. 9 - 16) od poniedziałku do piątku. Godzina dostawy zależy od kierowcy rozwożącego przesyłkę w danym rejonie. Nie ma możliwości wyboru godziny dostawy w usłudze standard. Kurier może, ale nie ma obowiązku kontaktowania się telefonicznie z odbiorcą. W cenie dostawy kurierem są dwie próby doręczenia. Przy braku odbiorcy przy pierwszej próbie doręczenia, kurier powinien pozostawić awizo lub uzgodnić inną formę dostawy. Jeżeli przy drugiej próbie doręczenia kurier również nie zastanie nikogo, pozostawia ponownie awizo z informacją o konieczności odbioru przesyłki z najbliższego magazynu firmy kurierskiej lub punktu odbioru. Alternatywnie firma GLS umożliwia opcję dostawy paczki do wybranego punktu odbioru Parcel Shop.

Po wysłaniu paczki, mailowo podajemy numer listu przewozowego. Możliwe jest także uzyskanie numeru telefonu kontaktowego bezpośrednio do kierowcy rozwożącego przesyłkę. W tym celu należy zadzwonić do firmy kurierskiej i podać numer listu przewozowego.

Poczta Polska - dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Paczki wysłane kurierem Poczty Polskiej doręczane są przeważnie w ciągu 2-3 dni roboczych (przeważnie w godz. 9 - 16) od poniedziałku do piątku. Godzina dostawy zależy od kierowcy rozwożącego przesyłkę w danym rejonie. Nie ma możliwości wyboru godziny dostawy w usłudze standard. Kurier może, ale nie ma obowiązku kontaktowania się telefonicznie z odbiorcą. W cenie są dwie próby doręczenia. Przy braku odbiorcy przy pierwszej próbie doręczenia, kierowca powinien pozostawić awizo lub uzgodnić inną formę dostawy. Jeżeli przy drugiej próbie doręczenia kierowca również nie zastanie nikogo, pozostawia awizo z informacją o konieczności odbioru przesyłki z najbliższego punktu Poczty Polskiej.

Po wysłaniu paczki, mailowo podajemy numer listu przewozowego.

Paczkomaty 24/7 - dostawa w ciągu 2 dni roboczych
Paczki wysłane przez Paczkomaty 24/7 doręczane są przeważnie w ciągu 2 dni roboczych. Po nadaniu paczki Odbiorca otrzymuje powiadomienie SMS oraz e-mail. Na odbiór paczki ma ok. 48 godzin.

Paczka w Ruchu - dostawa w ciągu 4 dni roboczych
Paczki wysłane przez Paczka w Ruchu doręczane są przeważnie w ciągu 3 dni roboczych. Po nadaniu paczki Odbiorca otrzymuje powiadomienie SMS oraz e-mail. Na odbiór paczki ma 5 dni.

Przy problemach z dostawą, można skorzystać także z naszej pomocy. W tym celu prosimy o przesłanie do nas informacji drogą mailową, koniecznie z podaniem numeru listu przewozowego i opisem problemu. Jako pośrednik, możemy przesłać informacje od Państwa bezpośrednio do firmy kurierskiej.
W okresie przedświątecznym, ze względu na duże ilości zamówień i rotacją towaru, mogą pojawić się nieznaczne opóźnienia.